Bullet Liner

BULLET LINER ™ - augstākā līmeņa tehnoloģiskie sasniegumi

Bullet Liner balstās uz gadu desmitiem ilgiem pētījumiem un inovācijām, šodien izmantojot ceturtās paaudzes risinājumu, kas kļuvis par tirgus zelta standartu Eiropā un visā pasaulē. Tehnoloģijas pamatā ir pasaules klases ķīmiķu un zinātnieku pētniecības darbs, kas aizsācies pirms vairāk nekā 30 gadiem.

Tehnoloģija un uzklāšanas process

Bullet Liner ir divkomponentu poliuretāna izsmidzināma sistēma, kas ar speciāla augstspiediena reaktora palīdzību šķidrā veidā uzsmidzina poliuretānu (līdzīgi kā krāsu) gandrīz jebkura materiāla virsmai.

Pirms uzklāšanas izejvielas reaktorā tiek uzkarsētas līdz 65°C-80°C un ar 120-170 bāru lielu spiedienu izsmidzinātas. Abi komponenti sajaucas tikai izsmidzināšanas brīdī, un pēc uzklāšanas pārklājums sacietē 3-5 sekunžu laikā. Pārklāto virsmu var pakļaut pilnai slodzei pēc 24 stundām.

Pārklājumam piemīt teicama triecienizturība un nodilumizturība. Tas saglabā un nemaina savas fizikālās īpašības no -40°C līdz +140°C.

Bullet Liner pārklājumu iespējams uzklāt dažādos biezumos, sākot no ~0.7mm līdz pat 5mm un vairāk, atkarībā no plānotās slodzes.

Katra apstrādājamā virsma vai detaļa atšķiras un prasa dažādas sagatavošanas metodes un apstrādes laiku.

Attiecīgi sagatavojot, poliuretāna aizsargslāni iespējams uzklāt praktiski jebkurai virsmai – dažādiem materiāliem un kompozītmateriāliem:

Metāls
Betons un dzelzsbetons
Celtniecības bloki
Keramika un ķieģeļi
Mākslīgais akmens, granīts, marmors
Stikla šķiedra
Plastmasa
Koks un finieris
Dažādi koksnes izstrādājumi
Putuplasts
Krāsotas virsmas u.c.

Iekārtas

Fusion Graco Gun polyurea Bullet Liner
Graco E XP1 Bullet Liner Polyurethane systems

BULLET LINER tehnoloģijas pionieri

Bullet Liner ™ poliuretāna aizsargpārklājuma ražošanas vēsture ir cieši saistīta ar pašiem tehnoloģijas pirmsākumiem – pirms vairāk nekā 30 gadiem.

1982.gadā amerikāņu ķīmiķis Klodio Bērtins (Claudio Burtin) kopā ar brāli un tēvu nodibināja Burtin Corporation, uzsākot dažādiem mērķiem paredzētu poliuretānu saturošu ķīmisku vielu izstrādāšanu.

Eksperimentējot un attīstoties, K.Bērtins izveidoja poliuretāna izsmidzināšanas tehnoloģiju, ar kuru iespējams pārklāt jebkāda veida materiālus, lai nodrošinātu maksimālu virsmas aizsardzību pret ārējās vides iedarbību

Ievērodams, ka pikapam, kas viņiem piegādāja ķīmisko izejvielu mucas, rodas kravas nodalījuma bojājumi, K.Bērtins aptvēra, ka viņa rīcībā ir izcils risinājums, kā aizsargāt pikapu automašīnu kravas nodalījumus no kravas radītajiem bojājumiem.

K.Bērtins sāka izmantot savu izgudrojumu pikapu kravas nodalījumiem, aizmugurējiem vākiem, riteņu arkām un līdzīgiem mērķiem, un viņa bizness ātri auga.

"Bullet Liner produkts bija turpinājums manam redzējumam par šo tirgu, izmantojot jaunākos formulējumus aizsardzībai un stilam."

Klodio Bērtins (Claudio Burtin), izsmidzināmo aizsargpārklājumu nozares dibinātājs, bijušais Burtin Labs izpilddirektors

Augsta kalibra aizsardzība

K.Bērtins bija pirmais, kurš izstrādāja modernu poliuretāna pārklājuma sistēmu, kas būtu izturīga pret koroziju, triecieniem, skrāpējumiem. Ar uzlabotu UV aizsardzību, caurduršanu un nodilumizturību, tehnoloģija ir ideāli piemērota klientiem, kuri mīl savus transportlīdzekļus un nebaidās tos izmantot arī ekstrēmos apstākļos.

Bullet Liner ir dibinājusi komanda, kas aizsāka pārklājumu izsmidzināšanas tehnoloģiju pikapu kravas nodalījumiem. Šodien mēs izmantojam ceturtās paaudzes inovācijas un plašu tehnoloģisko pētniecību, lai radītu visaugstākās kvalitātes aizsargpārklājumu automobiļu kravas nodalījumiem un citiem mērķiem.

Mūsdienās redzam, kā attīstījusies poliuretāna pārklājumu nozare. Tie vairs nav tikai pikapu kravas nodalījumi – šī tehnoloģija ļāvusi attīstīties visdažādākajām nozarēm, pagarinot virsmu ekspluatācijās laiku.

BULLET LINER ™ pārsniedz industrijas standartus

NSF/ANSI 61

water safety

TUV DIN EN 71-3:2019

toy safety

EN ISO 2808:2008

paints and varnishes

EN ISO 2812-1:2008

paints and varnishes

EN ISO 4624:2016

paints and varnishes

EN ISO 6270-1:2002

paints and varnishes

EN ISO 9227:2017

corrosion tests

EN ISO 4628-1:2016

paints and varnishes

EN ISO12944-1:2018 EN ISO 12944-2:2018

paints and varnishes

Nerūsē, neplaisā, neatslāņojas, neveido burbuļus

BULLET LINER ™ produkti

Bullet Liner BL1 

Bullet Liner BL1 ir GenII izsmidzināms poliuretāna aizsargpārklājuma preparāts, kas veido elastīgu, bet ārkārtīgi izturīgu, monolītu membrānu. Tā izgatavošanā izmantoti  atjaunojamie resursi. Produkts ir plaši testēts un atbilst dažādiem standartiem, tajā skaitā TUV DIN EN  71-3:2019, EN ISO 9227:2017, EN ISO 16773-2:2016, EN ISO 2812-1:2008, EN ISO 4624:2016, EN ISO 9227:2017, EN ISO 4628-1:2016, EN ISO 12944-6:2018, EN ISO 12944-2:2018.

Bullet Liner BL61

Bullet Liner BL 61 ir divkomponentu hibrīda poliuretāna elastomēru izsmidzināšanas sistēma, kas ir mazāk jutīga pret augstu mitruma līmeni un gaisa vai pamatnes mitrumu.

Šis izstrādājums nodrošina elastīgu, bet ārkārtīgi izturīgu monolītu membrānu ar lielisku ūdensizturību un ķīmisko izturību, un to var izsmidzināt pat aukstos klimatiskos apstākļos.

Elite Shield 61

100% ciets, gaistošus organiskos savienojumus (VOC) nesaturošs, ātri sacietējošs, tīra poliuretāna pārklājums ar nevainojamām fizikālajām īpašībām. Izcils izsmidzināmais elastomērs, kas paredzēts lietošanai kopā ar dzeramā ūdens risinājumiem, nodrošinot izcilu aizsardzību un izturību. Drošs lietošanai dzeramā ūdens tvertnēs, kuru tilpums pārsniedz 3785 L, un cauruļvados, kuru caurules diametrs ir lielāks par 12,7 cm. Atbilst standartiem TUV DIN EN  71-3:2019, NSF/ANSI 61.

Tehniskā informācija - testēšana un sertifikācija