Bullet Liner

VIDE    |     REKLĀMA    |    MĒBELES   |    MĀKSLA

Aizsargpārklājums vides objektiem – Bullet Liner TM

Augstākās kvalitātes poliuretāna pārklājums dažādiem materiāliem un kompozītmateriāliem:

• Metāls
• Betons, dzelzsbetons, celtniecības bloki
Mākslīgais akmens, granīts, marmors
• Keramika, ķieģeļi
• Stikla šķiedra
• Plastmasa
• Koks, finieris, dažādi koksnes izstrādājumi
Putuplasts
• Krāsotas virsmas u.c.

Ar Bullet Liner apstrādātie materiāli kļūst ūdensizturīgi. Izsmidzināmais pārklājums pagarina visdažādāko objektu mūžu, pasargājot no mehāniskiem bojājumiem un rūsas, kā arī uzlabo izskatu un izturību. Pieejami dažādi krāsu toņi. Aizsargpārklājuma uzklāšana ir droša, un to veic augsti kvalificēti meistari.

Apstrādei nepieciešamais laiks – no dažām stundām līdz vairākām darba dienām (atkarībā no objekta specifikas). Pārklājums nožūst dažu sekunžu laikā, savukārt maksimālai slodzei drīkst pakļaut pēc 24 stundām.

Pārliecinieties par apstrādes iespējām Jūsu iecerētajiem materiāliem!

VIDE

Bullet Liner aizsargpārklājums rada monolītu, nodilumizturīgu, neslīdošu un viegli kopjamu virsmu, padarot drošākus un draudzīgākus bērnu rotaļu laukumus, gājēju celiņus un pakāpienus, kāpnes un margas, kā arī uzlabo vārtu elementu, apgaismojuma stabu izskatu un ilgmūžību.

Plaši izmanto auto stāvvietām, platformām un rampām, nodrošinot mehānisko un ķīmisko izturību, kā arī aizsardzību pret mitrumu un koroziju.

Izsmidzināmo aizsargpārklājumu sekmīgi izmanto arī baseinu un strūklaku hidroizolācijā, terašu, lodžiju un balkonu hidroizolācijā, kā arī citur būvniecībā.

REKLĀMA

Apstrādi ar aizsargpārklājumu parasti lieto tādiem vides objektiem kā putuplasta un finiera reklāmas stendi un izstāžu stendi, taču poliuretāna pielietojuma iespējas reklāmas industrijā ir ļoti plašas. Apstrādātie reklāmas objekti ir gan izturīgāki, gan izskatīgāki, un izceļas uz citu risinājumu fona.

Uzziniet apstrādes iespējas Jūsu izvēlētajiem objektiem!

Putuplasta izstrādājumi

Ar Bullet Liner poliuretānu apsmidzinātie putuplasta izstrādājumi palīdz Jums radīt unikālu vizuālo tēlu, turklāt pārklājums ievērojami uzlabo objekta izturību. Salīdziniet putuplasta izturības pārbaudes rezultātus – ar un bez Bullet Liner pārklājuma! Skatīt video

Piedāvājam dažādu putuplasta izstrādājumu izgatavošanu:

  • 2D un 3D telpiski reklāmas objekti
  • Reklāmas stendi un informācijas stendu kastes
  • Skatlogu dekori un citas dekorācijas
  • Simboli un uzņēmumu logotipi, u.c.

MĒBELES

Dizaina mēbeles, publiskajā telpā pieejamās un dārza mēbeles apstrādājot ar poliuretānu, piešķiram tām gan labāku izskatu, gan ilgāku mūžu. Šādu apstrādi bieži izvēlas reģistratūru letēm, sporta centru un SPA centru mēbelēm, kā arī iekštelpu un ārtelpu peldbaseinu mēbelēm.

Aizsargpārklājums ir lieliski piemērots dažādu kompozītmateriālu mēbelēm, kā arī akmens masas, mākslīgā granīta vai marmora virsmām, bāra letēm, galdiem. Izmanto arī palodzēm, vannām, izlietnēm un citām virtuves un vannas istabas virsmām.

Var apstrādāt arī porolonu, piemēram, dīvānus, atzveltnes krēslus un citus sēdekļus. Šādas mēbeles būs elastīgas, pievilcīgas, izturīgas un viegli kopjamas.

MĀKSLA

Bullet Liner poliuretāna pārklājums lieliski noder skaņu korpusu apstrādei, kā arī teātra rekvizītu un dekorāciju apstrādei. Izsmidzināmo aizsargslāni bieži izmanto dažādu materiālu mākslas instalāciju un putuplasta figūru izskata un izturības uzlabošanai, kā arī dizaina mēbelēm.

Jums ir radošas idejas?

Mums ir kompetence, materiāli un entuziasms, lai palīdzētu tās realizēt!